شرکت مشاوران ایمنی پنج او هفت

مخترع تجهیزات فنی و مهندسی در حوزه ی مکاترونیک، اتوماسیون صنعتی و تنها تولید کننده دانش بنیان سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر هوشمند در کشور

معرفی شرکت

شرکت مشاوران ایمنی پنج او هفت با برند ثبت شده    5O7 معرفی می شود. فعالیت تیم مهندسی این مجموعه که متشکل از مخترعین و کارشناسان تراز اول کشور عزیزمان می باشد. در بازه زمانی 17  ساله منجر به تالیف کتاب در حوزه HSE در صنعت ساختمان و ثبت 14  اختراع، از جمله ربات آتش نشان می باشد.

این شرکت با توجه به اهمیت ارتقاء سطح ایمنی کشور و با درک خلاء های موجود در سیستم های اعلام حریق، فعالیت تیمی خود را در راستای تولید محصولی با کیفیت متمایز و فراتر از نمونه های مشابه تولید شده در خارج از کشور (سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر) هدف گذاری نموده و با بهره گیری از تمامی تجهیزات آزمون محور در آزمایشگاه تخصصی مجموعه توانسته است ضمن تحسین کارشناسان حوزه استاندارد و ایمنی کشور، پیرو دستیابی به محصولی با فناوری روز دنیا، تمامی گواهینامه های استاندارد ملی کشور را نیز اخذ نماید. پیاده سازی کیفیت ساخت، فناورانه بودن و ایجاد تمایز کیفیتی در کنار تکنولوژی بالای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر  5O7 این محصول را پس از طی مراحل ارزیابی بلند مدت توسط کارشناسان معاونت نهاد علمی ریاست جمهوری و اخذ گواهی KB-COC (گواهی انطباق محصول با تمامی استانداردهای موجود) به عنوان محصولی دانش بنیان به فعالان حوزه ایمنی کشور معرفی نمود. باور تیم مهندسی 5O7 با در نظر داشتن اهمیت کارایی محصولات در حوزه ایمنی و موازات این امر در جلوگیری و کاهش خسارت های مالی و جانی ناشی از آتش سوزی، ارائه محصولی کاملا قابل اطمینان، با کیفیتی متمایز، شکیل و اقتصادی می باشد. لذا امید است گامی تاثیرگذار در ارتقاء ایمنی کشور برداشته باشیم.